Korzystałem z usług firmy InterBalBud podczas budowy swojego domu. Profesjonalizm i zaangażowanie ekipy budowlanej przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Mając na uwadze problemy, z jakimi spotykali się moi znajomi podczas remontów w swoich domach, bałem się, że i mnie spotka rozczarowanie. Nic takiego jednak nie miało miejsca, a dzięki pracy całej załogi cieszę się mieszkaniem we wspaniale wybudowanym domu.

 Krzysiek

 

Kiedy postanowiłam odświeżyć nieco swój taras, szukałam zaufanej firmy montującej balustrady. Zależało mi nie tylko na bezpieczeństwie, ale również dużym wyborze wzorów oferowanych balustrad. Mam dosyć specyficzny gust i nierzadko ciężko mu sprostać, zwłaszcza jeśli chodzi o elementy wyposażenia domu. W ofercie InterBalBud znalazłam balustradę jakby dla siebie stworzoną! Ponadto, bardzo szybko i sprawnie została ona do mnie dostarczona i zamontowana. Od tego momentu polecam usługi tej firmy wszystkim znajomym.

- Anna

Pół roku temu zaplanowałem sobie remont łazienki. Skorzystałem z usług firmy poleconej przez znajomego – niestety, byli oni profesjonalistami tylko teoretycznie... Ekipa budowlana rozgrzebała pracę i zostawiła ją niedokończoną, bo panowie uznali, że wykafelkowanie mojej łazienki jest zbyt skomplikowane! Wtedy zwróciłem się do InterBalBud. Budowlańcy przyjechali na drugi dzień, szybko wycenili koszta remontu, zamówili brakujące materiały budowlane – i rozpoczęli pracę bez żadnych problemów. Błyskawicznie ją skończyli, a ja byłem pod wrażeniem ich kompetencji. To firma budowlana z prawdziwego zdarzenia, polecam ją absolutnie wszystkim!

- Zbyszek

 

Po wielu latach posiadania drewnianych okien, zdecydowałam się w końcu na ich wymianę. Wybór padł na okna plastikowe. Gdy już podjęłam decyzję o rodzaju okien, zaczęłam poszukiwania firmy remontowej, która mogłaby dokonać ich montażu. Z polecenia trafiłam do InterBalBud. Wykonali swoją pracę szybko i solidnie – jestem bardzo zadowolona z ich usług. Planowany remonta kuchni również powierzę im, bo jestem pewna, że się nie zawiodę.

- Zofia