Zaufanie to bardzo pozytywna cecha. Jednak w wielu przypadkach lepiej jest zastosować zasadę ograniczonego zaufania. Ty jako szef w firmie możesz wydać kilka złotych whenkar.pl i zaopatrzyć się w odbojnice, dzięki temu twój towar będzie bezpieczny. Niestety nawet najlepsi pracownicy pozostają ludźmi i czasem mogą niechcący coś uszkodzić.

 

Dlatego warto zabezpieczyć odbojnicami najważniejsze obszary w firmie. Jak to mówią – lepiej dmuchać na zimne, niż potem martwić się o tym jak odzyskać stracone pieniądze.

 

Dzięki nim możesz zabezpieczyć wszystko co ma dla Ciebie duże znaczenie. Począwszy od słupa, poprzez różnego rodzaju regały i ściany, na elewacji kończąc. Prowadząc firmę związanej z transportem, w której dużo się jeździ odbojnice według mnie są absolutną koniecznością.

 

Nawet jeżeli tylko i wyłącznie masz magazyn, w którym jeżdżą wózki widłowe, to warto się zastanowić nad kupnem odbojnic. Dzięki temu być może unikniesz części wypadków, które jeżeli w magazynie nastąpiłby efekt domina mogłyby okazać się bardzo kosztowne.