Balustrady balkonowe

 

Balustrady balkonowe to jeden z niezbędnych elementów balkonu. Sprawiają, że przebywanie na nim jest dużo bezpieczniejsze – rozstaw słupków lub całkowita zabudowa gwarantuje, że przez balustradę nie prześlizgnie się nawet kilkuletnie dziecko.

 

Nasze balustrady balkonowe wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Podstawą każdej z nich jest solidna, stalowa rama. Od inwencji klienta zależy, czy dodamy do niej elementy z wytrzymałego szkła lub pleksi. Możliwy jest także montaż zadaszenia.

 

Wszystkie balustrady balkonowe objęte są dożywotnią gwarancją.

 

 

Balustrady nierdzewne

 

Balustrady nierdzewne to najlepsze rozwiązanie do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Do ich największych zalet należy przede wszystkim niezbyt wygórowana cena oraz duże możliwości konstrukcyjne.

 

Wśród balustrad ze stali nierdzewnej każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie dostępne są zarówno klasyczne, proste balustrady złożone z kilku podstawowych elementów, jak i bardziej zaawansowane projekty dla fanów oryginalniejszego designu.

 

Wszystkie balustrady nierdzewne są zabezpieczone przed korozją w standardowych warunkach atmosferycznych. Po pokryciu ich preparatami konserwującymi, stają się również odporne na zjawiska pogodowe występujące na zewnątrz budynku.

 

Balustrady schodowe

 

Balustrady schodowe montowane są w domach przede wszystkim z powodów bezpieczeństwa. Nie oznacza to jednak, że nie mogą one stanowić ciekawego elementu dekoracyjnego i nadawać wnętrzu indywidualnego charakteru.

 

Nasze balustrady schodowe osiągają złoty środek zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, ale na życzenie klienta można je wyposażyć chociażby w elementy drewniane.

 

Balustrady schodowe polecamy wszystkim osobom, dla których dom jest przede wszystkim bezpieczną ostoją.

 

 

Balustrady tarasowe

 

Coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie balustrad na tarasie swojego domu. Ich podstawową funkcją jest przede wszystkim wyznaczenie granic tarasu oraz ich zabezpieczenie.

 

Pod względem estetycznym ważne jest, aby balustrada tarasowa była dopasowana do części zewnętrznych domu – jego elewacji, oraz innych elementów go otaczających. Dlatego oferowane przez nas balustrady dostępne są w różnorodnych stylach. Ich podstawowe elementy wykonane są z najwyżej jakości stali, zaś dodatki – z drewna oraz odpornego na uszkodzenia szkła.

 

 

Balustrady balkonowe wykonane są z materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych.